Wypominki

Wypominki 201192020 godz. 6.45 /1/

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli śp. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne oraz wierni zmarli:

Jarosław, Katarzyna, Tadeusz Papier, Honorata, Franciszek Golonka, Maria, Józef Kądziołka, Joanna, Józef, Stefania Smoleń, Władysław, Bogusław, Jan Lizoń; Maria, Paweł, Julia Bieryt, Jan, Salomea, Antoni Sator; Janina, Jan Krupa; Teresa, Katarzyna, Janina, Franciszek, Ludwik, Kazimierz, Wincenty Psonak, Maria Frik; Rozalia, Wojciech, Marian Biel; Helena, Mikołaj Maśko, Agnieszka, Antoni Biel, Janina, Józef, Marian Słowik, Jan Walkowski; Władysława, Jan Bieniek, Wincenty, Aniela Psonak, Maria, Józef, Patryk Zembura, Edward Rolka; Józef Kapuła, Katarzyna, Julian, Bronisław, Józef Matyaszek; Janina, Antoni Lizoń, Anna Waruś; Józef Gromala, Anna, Tomasz, Teresa, Antoni, Józef Gomółka; Kazimierz Słowik, Stefania, Franciszek Adamczyk; Stefan, Anna, Jan Owsianka, Mieczysław Jagieło, Stefania, Tadeusz Bugajscy; Genowefa, Władysław Duda, Alojzy, Maria Kurzeja; Anastazja, Józef Stanisz, Katarzyna, Feliks Biel, Irena, Stanisław Pomietło; Maria, Józef Majerscy, Władysława, Andrzej Sawina, Maria Wolak; Maria, Józef Majerscy, Jan Krawenda; Maria, Włodzimierz Warzecha, Janina, Józef Krupa; Krystyna, Wojciech, Władysław Grońscy, Anna Korna; Maria Krupa i jej mąż; Józef, Maria Tomasiak; Julia, Kazimierz, Jan, Stanisław Psonak, Katarzyna, Janina, Władysław Maciuszek; Elżbieta, Benedykt, Stanisław Sajdak, Czesław Maśko; Józefa, Antoni Golonka, Katarzyna, Michał Rysiewicz; Stanisław, Władysław, Maria Owsianka; Marian, Stanisława Biel; Waleria, Wojciech Warzecha, Roman Noga, Jan Owsianka; Elżbieta, Antoni, Wawrzyniec Duszyńscy; Stanisław Psonak, Apolonia, Józef Koza; Julia, Józef, Władysław, Przemysław, Rafał Chronowscy; Antonina, Antoni Kurzeja; Wojciech, Ryszard Krawenda, Jan, Helena, Stefan Bieryt; Józef, Elżbieta, Józef Bober, Jan, Elżbieta, Ignacy, Stanisław Hebda, Stanisław Stec, Dominik Pomietło; Michał Jasiurkowski, Stefan Sukiennik; Janina, Wojciech Kołodziej, Edward Łatka; Czesław, Zygmunt Gaborek; Franciszka, Walenty Biel; Piotr, Jakub, Łucja Waligóra, Michalina, Józef Stawiarscy; Zofia, Krzysztof Wielosik; Karolina, Marian Janeczek; Tadeusz Kukuczka, Andrzej Kasprowski; Katarzyna, Piotr, Józef Ubik, Stanisława, Karol, Mieczysław Łacny, Julia Kiklica, Zofia Owsianka, Maria Myjak; Stanisław Psonak, Leon, Anna Kołodziej; Adam Słowik, Antoni, Ludwika Biel; Władysław Rams, Aniela, Ludwik, Jan Kozieńscy; Stanisław, Katarzyna, Antoni Mamala; Józef, Helena, Józef Król; Ludwik, Rozalia, Julian, Irena Potoniec, Jan, Zofia Cebula; Wojciech, Stanisław Sajdak Szymon Pyrdoł; Jan Bandyk, Alfred Pierzchała; Jan, Anna, Józefa, Wojciech, Józef, Stefania Krawenda, Józefa, Rozalia, Jan, Władysław, Jan Kempa, Julia, Kornakiewicz, Janusz Stanaszek, Zbigniew Hebda; Maria, Franciszek, Jan Pachut, Jan Bieryt; Józef, Kunegunda, Jan Lizoń, Zbigniew Wójs; Aniela, Paweł Stec; Stanisława, Elżbieta, Roman, Tomasz Kiklica, Katarzyna, Czesław Łabuda, Jan Jawor, Jan Berg; Rozalia, Wincenty Wielosik, Wiesława Znojek; Maria, Andrzej, Józef Psonak, Józef Sajdak, Stanisława Biel; Stanisław Kiklica, Rafał Chronowski, Rozalia, Tomasz Madziar; Waleria, Stanisław Basta 300Aniela, Michał Wielosik, Zofia, Ludwik Pleta; Andrzej Lis; Sławomir Owsianka, Zdenek Mikyśka; Stanisław Sopata, Maria, Wojciech Rams, Józefa, Stanisław Cycoń; Bronisława, Tomasz Pierzchała; Jadwiga, Stanisław Kurzeja, Kunegunda, Szymon Tomasiak, Karol Biel; Stefania, Józef Matyaszek, Agata, Aleksander, Jan, Antoni Owsianka; Helena, Józef Kołodziej, Apolonia, Józef Koza, Tadeusz Bieryt; Jan, Rozalia, Piotr Krystyna Kałuzińscy, Mirosław Olszak, Rozalia, Józef, Maria Krzak; Michalina Stec, zmarli z rodzin: Steców, Kozieńskich, Gancarczyków; Tomasz, Józefa Łatka, Józef Mróz, Ludwik Majerski; Maria, Wincenty Klimek, Józef, Katarzyna, Franciszka, Franciszek, Julia, Weronika Lizoń, Kazimierz, Józefa, Emil Maśko; Franciszek Gryziec, Leon Słowik; Stefan Niemiec, Władysław Lizoń; Stefania, Michał Grabscy, Maria, Józef Bugajscy; Anna, Ignacy Warzecha, Stefania, Wojciech Hejmej; Aleksander Kozieński, Józef Szczepaniak, Anna Bieryt; Jerzy, Barbara, Jan Pietruszka, Maria Bednarczyk, Stanisław, Weronika Celusta, Karol Dutka; Dominika, Henryk Warzecha; Stanisława, Wincenty Gucwa, Maria, Antoni Jawor, Apolonia, Michał Sopata; Helena, Kazimierz, Eugeniusz Piątek, Halina Rusek, Wiktoria, Jakub Surma; Antoni Kozyra, Franciszek, Józefa Florek, Władysław Biel, Karolina Kurzeja; Tadeusz Bieryt; Maria, Wincenty Tokarczyk, Bronisława, Stanisław Ubik Anna, Franciszek Kawa; Jan Mordarski, Jan Owsianka, Salomea, Tomasz Majkrzak; Wojciech Mróz, Aleksander Kozieński; Paulina Mesjasz, Jan Mordarski, Salomea, Tomasz Majkrzak; Roman, Łucja, Józef, Maria Owsianka; Katarzyna, Franciszek, Mateusz Łopatka, Józefa, Józef, Władysława, Janusz, Stanisław Udziela, Stanisława Bobik, Małgorzata Rębisz; Rozalia, Franciszek Poparda, Józefa Klag, Franciszka Kozieńska, Antonina, Stanisław, Władysław, Jan Fiut;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *