Ogłoszenia parafialne- 22.12.2019

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

1. W najbliższych dniach będziemy przeżywali uroczystość Narodzenia Pańskiego. W najbliższy wtorek przypada Wigilia i kolejne świąteczne dni. Czy do ich przeżywania jesteśmy dobrze, po chrześcijańsku przygotowani? Narodzenie Dzieciątka Jezus powinniśmy świętować radośnie i z czystym sercem. Niech to będzie przeżycie religijne.
2. Ostatnie roraty we wtorek o godz. 6:00. Nie będzie Mszy św. wieczornej!
3. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.
4. Na Pasterkę zapraszamy: Brzyna o godz. 22:00, Jazowsko o północy. Składka na Fundusz obrony Życia.
5. W Uroczystość Bożego Narodzenia msze św. 9:00, 11:00, 13:00 i 16:00; na godz. 11:00 zapraszamy dzieci na adorację przy żłóbku.
6. W drugi dzień Świąt błogosławieństwo owsa na każdej Mszy św. Msza św. chrzcielna o godz. 13:00. Składka na UPJP II w Krakowie i Tarnowie. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:00!
7. Rozesłanie kolędników misyjnych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 8240 zł.
9. Składamy gorące i serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy przygotowali ozdoby na kiermasz świąteczny Caritas oraz członkom Caritas za przeprowadzenie kiermaszu. W ostatnią niedzielę zebrano ponad 2162,50 zł. Bóg zapłać!
10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
11. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.