Ogłoszenia parafialne – 19.01.2020

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  19 stycznia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.
 2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
 3. Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 16:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy świętej.
 4. Spotkanie DSM w piątek o godz. 16:00.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:00.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00. Na zakończenie adoracji nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. Spotkanie opłatkowe Parafialnego Zespołu Synodalnego w środę o godz. 19:00 na plebanii.
 8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.
 9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 10. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.
 11. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Elżbieta Słowik z Obidzy. Pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14:00. Polecamy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu.
 12. Terminy intencji z pogrzebu śp. Anieli Niemiec na stronie internetowej parafii.