Ogłoszenia parafialne – 16.02.2020

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  16 lutego 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj druga niedziela z nabożeństwem 40-godzinnym. Zachęcamy do pozostania osobista adorację. Uroczyste Nieszpory eucharystyczne o godz. 15:30. Za półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu można zyskać odpust zupełny.
 2. Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 16:00, a lektorów we czwartek po wieczornej Mszy św.
 3. Dzieci klas trzecich wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św. zapraszamy w środę na godz. 17:00.
 4. Zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego w środę o godz. 19:00.
 5. Adoracja Najświętszego sakramentu w czwartek od godz. 15:00.
 6. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o 16.00, a grupy młodzieżowej o godz. 18:00.
 7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 9. Parafia organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 14 marca 2020 r. (sobota). Koszt 20 zł, będzie możliwość zamówienia obiadu, przewodnikiem będzie brat Celestyn. Zapisy do końca miesiąca wraz z zaliczką w zakrystii.
 10. 29 lutego w sobotę w Brzesku w sanktuarium św. Jakuba odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia Czcicieli św. Ojca Pio. Wyjazd z Jazowska 7:40. Zainteresowanych prosimy o kontakt z P. Zofią Pietruszka (nr tel. 607 215 095).
 11. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych  łask i opieki Matki Bożej.
 12. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jan Pierzchała z Łazów Brzyńskich. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.