Ogłoszenia parafialne – 5 lipca 2020

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  5 lipca 2020

1. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzmy miłego pobytu i wypoczynku.
  2. W poniedziałek, 6 lipca, w liturgiczne wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych, związane ze wspomnieniem N ajświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy tych, którzy starają się pomagać duchowo wszystkim chorym, cierpiącym i seniorom z naszej wspólnoty parafialnej.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łaski opieki Matki Bożej Jazowskiej.