Ogłoszenia parafialne – 12 lipca 2019

PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 12 lipca 2019

  1. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.
  2. We czwartek liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel – uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7:00, 11:00 – suma odpustowa i 18:00. Obrzęd nałożenia szkaplerza po sumie odpustowej. Na sumę odpustową zapraszam rodziców z dziećmi do sypania kwiatów i dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne w strojach, niosących sztandary i feretrony oraz wszystkich parafian. Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył ks. Waldemar Ciosek, proboszcz parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu. Tradycyjnie w dzień odpustu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00–11:00 oraz od 15:00 – 18:00. Bardzo proszę grupy modlitewne o poprowadzenie adoracji, a wszystkich parafian zachęcam, by znaleźli chwilę czasu na osobistą adorację. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty jutro od 17:30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.