Ogłoszenia parafialne – 19 lipca 2020

SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 19 lipca 2020

1. Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, niosącym sztandary i feretrony, Związkowi Podhalan, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W piątek wspomnienie św. Kingi patronki diecezji. Odpust w Starym Sączu.
  4. W sobotę, 25 lipca, obchodzimy święto Świętego Jakuba Apostoła.
  5. Tego samego dnia czcimy też Świętego Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00 do 18:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:45.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii oraz dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie.
  9. Od jutra rozpoczną się prace restauratorskie w prezbiterium naszego kościoła.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia, składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.