Ogłoszenia parafialne – 16 sierpnia 2020

DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 16 sierpnia 2020

1. Przeżywamy dzisiaj w Polsce dzień solidarności z Libanem. Przed kościołem zbiórka do puszek jako pomoc dla poszkodowanych w Bejrucie.
  2. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.
  3. Jutro rozpoczyna się XXXVIII PPT na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania wraz z RDN Małopolska i Nowy Sącz. Z internetu można pobrać specjalną aplikację Pielgrzymki.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne wpłacane na konto bankowe na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.
  8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki, który dotyczy każdego bez wyjątku.