Ogłoszenia parafialne 4 października 2020

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Nabożeństwa w Jazowsku codziennie o godz. 17:30, niedziela 15:30; w Brzynie o godz. 16:30.
  2. Młodzież z klas ósmych wraz z rodzicami, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w środę na nabożeństwo różańcowe i na spotkanie organizacyjne po mszy św.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.
  4. Zbiórka kandydatów na ministrantów w środę o 16.30, ministrantów o 17.00, a lektorów we czwartek o godzinie 19.00.
  5. Spotkanie DSM w piątek o godz. 16:00, a Grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19:00.
  6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się kolejna medytacja biblijna przed Najświętszym Sakramentem, prowadzona przez Wspólnotę Przymierza Rodzin MAMRE. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  7. W przyszłą niedzielę po raz 20 będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na dzieła duszpasterskie i utrzymanie naszej parafii.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  10. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.