Intencje mszalne 26.10.-01.11.2020

 

Data: Godz.: Intencja:
Poniedziałek

26.10.2020

6.00

1. Patryk Zembura od brata Daniela z rodziną

2. ††Wojciech i Julia Madziar

6.30

Za parafian

BRZYNA

††za dusze cierpiące w czyśćcu

18.00

Ewaryst Szopiński z okazji imienin

Poza parafią

†Rozalia Kozieńska od rodziny Laskowskich

Wtorek

27.10.2020

6.00

1. Stanisław Potoniec w 2 rocznicę śmierci od żony z dziećmi i wnukami

2. Rozalia Kozieńska od syna Andrzeja z żoną i córką

6.30

Władysław Lizoń od syna Andrzeja i wnuczki Kasi

BRZYNA

††Antoni Kozik w kolejną rocznicę śmierci oraz synowie: Kazimierz i Wiesław od Stanisława z rodziną

18.00

††Bronisław Podobiński, Kazimiera Majerska w rocznicę śmierci

Poza parafią

†Rozalia Kozieńska od swatów syna Piotra

Środa

28.10.2020

6.00

1. Łukasz Kołodziej

2. Rozalia Kozieńska od Piotra Bodziony z Pauliną

6.30

Władysław Lizoń od syna Andrzeja i wnuczki Kasi

BRZYNA

Tadeusz Bieryt z okazji imienin

18.00

1. Wojciech Job w 14 rocznicę śmierci

2. W intencji Danuty i Adama z okazji 20 rocznicy ślubu /dz.-bł./

Poza parafią

†Władysław Lizoń od córki Lucyny z mężem i dziećmi

Czwartek

29.10.2020

6.00

1. Władysław Lizoń od syna Andrzeja i wnuczki Kasi

2. †Władysław Lizoń od córki Lucyny z mężem i dziećmi

6.30

Podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Jazowskiej dla pewnej osoby oraz najbliższej rodziny

BRZYNA

Jan Klimek od chrześnicy Ewy z rodziną

18.00

1. ††Stanisława Gucwa i mąż Wincenty

2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anieli i całej jej rodziny

Poza parafią

†Władysław Lizoń od córki Lucyny z mężem i dziećmi

Piątek

30.10.2020

6.00

1. ††Władysława i Andrzej Sawina oraz córka Maria

2. ††Stefania i Jan Warzecha

6.30

Antoni Łazarz w 7 dzień po śmierci od żony

BRZYNA

††Helena i Józef Kołodziej, Tadeusz, Wojciech, Anna Bieryt

18.00

††Wiktoria i Stanisław Babik

Poza parafią

†Władysław Rams od bratanicy Bogusławy Lipień z rodziną z Łącka

Sobota

31.10.2020

6.00

1. W intencji Zuzanny w 8 rocznicę urodzin /dz.-bł./ od rodziców

2. Władysław Lizoń od córki Lucyny z mężem i dziećmi

6.30

††Władysława i Antoni Potoniec od siostry Bronisławy z mężem

BRZYNA

Stanisław Bieryt, Aniela i Piotr Stec

18.00

1. ††za zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz zmarłych z naszych rodzin

2. ††Stanisława Zbozień, Stanisław Talarczyk i Jan Kyrcz

Poza parafią

†Władysław Rams od Stanisława Ramsa z rodziną

Niedziela

01.11.2020

 

Uroczystość

Wszystkich

Świętych

7.00

1. ††za zmarłych z rodziny Bielów, Apolonia i Michał Sopata

2. ††za zmarłych z rodziny Podobińskich, Siedlarz i Pogwizd

9.00

††za zmarłych z rodziny Tokarzów i Myjak

11.00

1. ††Anna i Aleksander Bugańscy, Aniela i Józef Biel

2. ††Józefa i Józef Majkrzak i ich dzieci

14.00

1. ††za zmarłych członków Róży Anny Kmiecik

2. ††za zmarłych z rodziny Szwarkowskich, Kęsków, Łabudów i Kapłonów

BRZYNA

†Rozalia Tomasiak w 12 rocznicę śmierci od syna z rodziną