NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny.
  2. W ramach błogosławieństwa rodzin zapraszamy na mszę św. wieczorną naszych parafian w następującym porządku:

– poniedziałek 28. 12. – Grabka i Podgrabka

– wtorek 29. 12. – Łazy Niżne

– środa 30. 12. – Łazy Wyżne

– poniedziałek 4. 01. – Jazowsko Wieś

– wtorek 5. 01. – Jazowsko (pozostała część)

– czwartek 7. 01. – Kadcza Podgóra

– piątek 8.01. Kadcza Wieś

Bardzo prosimy przynieść ze sobą wodę do poświęcenia. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo każdej rodziny Najświętszym Sakramentem.

1. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 17:00, podczas których będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.
  3. W piątek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte jak w niedziele. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.
  4. Różaniec w intencji matek w stanie błogosławionym i małżeństw otwartych na dar życie w sobotę o godz. 16:30.
  5. Zmiana tajemnic dla bractw różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00. Nie będzie Mszy św. chrzcielnej!
  6. Wszystkich solenizantów i jubilatów powierzamy opiece Świętej Rodziny i składamy najlepsze życzenia.
  7. Z mszy św. pogrzebowych zostaną odprawione msze gregoriańskie od 1 stycznia 2021 r.: śp. Stanisława Świechowska – O. Marek Kordecki Rzym; śp. Tadeusz Kukuczka – O. Krzysztof Mamala Rzym; śp. Waleria Basta – ks. Robert Biel Poznań.