DROGA SIOSTRO! DROGI BRACIE!

 

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem”.

(Księga Liczb 6,22-26)

***

W tym przełomowym czasie, wszyscy składamy sobie życzenia. Dobry Bóg też ma względem nas życzenia. Podobnie jak życzymy sobie nawzajem zdrowia, i Pan życzy nam zdrowia! Ale naprawdę zdrowy człowiek to ten, który ma zdrową duszę i serce. Bóg życzy nam szczęścia i długich lat życia. Pamiętajmy jednak, że największe nawet szczęście na ziemi ma swój koniec. Bóg życzy nam szczęścia wiecznego, które się nigdy nie kończy! Nasz Ojciec Niebieski życzy nam również pełnej i prawdziwej radości, która płynie z czystego sumienia. Bóg chce naszej pomyślności doczesnej, ale ostrzega, abyśmy nie przywiązali do dóbr ziemskich całego naszego serca. Niech nasz wzrok sięga tego, co nieprzemijające!

***

Życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście, abyście puste karty nowego kalendarza Roku Pańskiego 2021 zapisywali wszelakiego rodzaju dobrem i potrafili dzielić się nim z innymi! Niech w tym dziele wspiera Was wstawiennictwo i opieka Bożej Rodzicielki Maryi!

 

Z modlitwą i kapłańskim błogosławieństwem:
Duszpasterze parafii