DRODZY BRACIA I SIOSTRY!

 

Chwała Pana objawiła się wśród nas i będzie się objawiała zawsze, aż do Jego powtórnego przyjścia na końcu czasów. W zmiennych kolejach naszego życia wspominamy wciąż na nowo i przeżywamy tajemnice naszego zbawienia.

Wiedzcie, że dzięki miłosierdziu Bożemu, tak jak zakosztowaliście radości narodzenia Pana naszego Jezusa Chrystusa, tak i dziś oznajmiamy wam radość najbliższej Paschy – Zmartwychwstania naszego Pana.

 

17 lutego 2021 roku – Środa Popielcowa i rozpoczęcie Wielkiego Postu;

4 kwietnia 2021 roku – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (Wielkanoc);

16 maja 2021 roku – Wniebowstąpienie Pana naszego Jezusa Chrystusa;

23 maja 2021 roku – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego;

3 czerwca 2021 roku – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało);

28 listopada 2021 roku – Pierwsza Niedziela Adwentu Pana naszego Jezusa Chrystusa.

 

***

Chrystusowi, który był, który jest i który przychodzi, Panu czasów i historii,
cześć i chwała na wieki wieków. Amen.