ZNAMY PRZEWIDYWANĄ DATĘ BIERZMOWANIA
W NASZYM KOŚCIELE PARAFIALNYM

 

Drodzy uczniowie klas ósmych przygotowujący się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania! Drodzy Rodzice! Z radością pragniemy poinformować, iż została ustalona przewidywana data Bierzmowania w naszej parafii. Jest to dzień: 13 kwietnia 2021 roku (tj. wtorek), godzina 13:30. Sakramentu Bierzmowania udzieli Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Henryk Józef Nowacki. Liturgia będzie sprawowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
Już teraz módlmy się za młodych mających przyjąć Dar Ducha Świętego, aby we współczesnym świecie dojrzale wyznawali wiarę w Boga i byli Jego nieustraszonymi świadkami. Polecajmy również rodziców i bliskich kandydatów, aby cieszyli się Bożym błogosławieństwem, zdrowiem oraz potrzebnymi łaskami na drodze towarzyszenia i wspierania swych dzieci. Pamięcią modlitewną otoczmy również szafarza Sakramentu Bierzmowania – Księdza Arcybiskupa Henryka, aby pełniona przez niego posługa wydawała wiele pięknych i duchowych owoców w życiu tych, których spotyka na swej drodze i daje zbawienną satysfakcję.