Drodzy Siostry i Bracia! W najbliższą sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski. W związku z tym wydarzeniem będziemy wspólnie świętować imieniny Ks. Kanonika Stanisława Czerneckiego, dziękując Dobremu Bogu za dar Jego osoby i kapłańskiej posługi aż po dzień dzisiejszy w naszej parafii. 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ks. Kanonika Stanisława prosząc o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i pogodę ducha oraz opiekę Matki Najświętszej Pani Jazowskiej na dalsze lata życia kapłańskiego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na celebrowane za Ks. Solenizanta Msze Święte: w sobotę, 18.09.2021 r., o godz. 18:00 oraz w niedzielę, 19.09.2021 r., o godz. 11:00.

Drogi Księże Kanoniku Stanisławie!
Z okazji przeżywanych imienin pragniemy
złożyć serdeczne życzenia obfitych Bożych łask
oraz samych radosnych chwil!
Niech nigdy nie zabraknie młodzieńczego
zapału i gorliwości św. Stanisława Kostki!
Niech Duch Święty opromienia swym światłem
każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi,
Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem,
a Maryja, Jazowska Pani niech przygarnia Cię do swego serca!

 

Z wyrazami szacunku i pamięci modlitewnej:
Ks. Proboszcz, księża wikariusze
oraz wierni naszej parafii