DRODZY PARAFIANIE!

W RÓŻAŃCOWYM MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU WYBIEGAMY W DALSZE KOLEJE NASZEGO ŻYCIA I UŚWIADAMIAMY SOBIE JAK SZYBKO MIJA CZAS. KOLEJNY MIESIĄC – LISTOPAD TO CZAS MODLITWY ZA NASZYCH DROGICH BLISKICH ZMARŁYCH.

JAK CO ROKU PRAGNIEMY WSPOMINAĆ ICH Z IMIENIA I NAZWISKA ZARÓWNO W NASZYM KOŚCIELE W JAZOWSKU JAK I W KAPLICY W BRZYNIE TAK PRZEZ LISTOPAD JAK TEŻ PRZEZ CAŁY ROK.

ZACHĘCAMY WIĘC DO PISANIA WYPOMINKÓW ZA NASZYCH ZMARŁYCH. PRZEKAZYWAĆ JE MOŻNA KAŻDEMU KAPŁANOWI ORAZ W ZAKRYSTII. PROSIMY O CZYTELNE PISANIE IMION I NAZWISK A TAKŻE O WPISANIE GODZINY O KTÓREJ MAJĄ BYĆ CZYTANE (W PRZYPADKU ROCZNYCH W JAZOWSKU!!!)

KARTY WYPOMINKOWE MOŻNA BĘDZIE ZABIERAĆ SOBIE Z KOŚCIOŁA i Z KAPLICY. Poniżej zamieszczamy również karty wypominkowe gotowe do samodzielnego wydruku:

Pliki pdf.:

Wpominki JEDNORAZOWE JAZOWSKO-KOŚCIÓŁ