DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 1. Obchodzimy 21. Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Przed kościołem można złożyć ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która realizuje program stypendialny skierowany do uzdolnionej młodzieży z małych miast i wsi.
 2. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim, którym leży na sercu dobre wychowanie młodego pokolenia, szczególnie rodzicom, nauczycielom, wychowawcom, katechetom, życzymy przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.
 4. Dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w ramach przygotowania do uroczystości I Komunii św. w środę na godz. 17:30, a kandydatów do bierzmowania z klas ósmych w czwartek na godz. 17:30.
 5. Zbiórka kandydatów na ministrantów w środę o 16:00, ministrantów o 16:45.
 6. Spotkanie DSM w piątek podczas wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17:30.
 7. Młodzież naszej parafii zaprasza wszystkich na montaż słowno-muzyczny pt. „Kardynał Wyszyński – świadek niezłomny” w sobotę o godz. 19:00.
 8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na dzieła duszpasterskie, remont kościoła i utrzymanie naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza.
 9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Niech wyrazem naszej wiary w świętych obcowanie i kultury będzie troska o groby naszych bliskich oraz o wygląd cmentarza.
 11. Wypominki za zmarłych całoroczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki wypominkowe przy wyjściach z kościoła i do pobrania na stronie internetowej naszej parafii.
 12. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.