DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna). Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.
  2. Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 – 18.00.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Wszystkim solenizantkom i solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
  7. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Jan Stawiarski z Jazowska. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.
  8. Spotkanie przedpielgrzymkowe Grupy 19 odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia:

– w Krościenku nad Dunajcem o godz. 14.00

– w Podegrodziu o godz. 17.00

– w Łącku o godz. 19.00