Drodzy Parafianie!
W przyszłą niedzielę 18 września br. swoje imieniny będzie przeżywał Ksiądz Kanonik Stanisław Czernecki. Z tej okazji jako wspólnota parafialna: kapłani i świeccy pragniemy złożyć dostojnemu Solenizantowi serdeczne życzenia obfitości Bożych łask i czułej opieki Maryi Jazowskiej Pani w życiu kapłańskim.
Dziękując zwłaszcza za codzienne sprawowanie Eucharystii oraz wytrwałą posługę w konfesjonale życzymy Ci, Czcigodny Księże Stanisławie pogody ducha, niezachwianego zdrowia, dobrego samopoczucia i wszelakiej radości. Niech św. Stanisław Kostka wyprasza Ci u Boga wszelkie dary i pomyślność w codzienności! O to się wspólnie modlimy! Szczęść Boże!
Zapraszamy wszystkich parafian na Msze św. sprawowane za Księdza Kanonika Stanisława: niedziela (18.09.) godz. 7:00 i 11:00; poniedziałek (19.09.) godz. 6:00.