PONIEDZIAŁEK 21.XI.2022 Ofiarowanie NMP 

6.00

1. Antoni Hebda w rocznicę śmierci

2. ††Karol Tomasiak i rodzice Piotr i Weronika oraz rodzeństwo Jan i Katarzyna od brata Andrzeja

6.30

1. Patryk Zembura od brata Konrada i Natalii 

2. Ks. Jan Nowiński 

18.00

Jan Stawiarski z okazji imienin

Poza parafią:

1. Eugeniusz Tobiasz od Weroniki i Janusza Poparda z rodziną (Ks. Andrzej)

2. Eugeniusz Tobiasz od rodziny Klimków z Obidzy (Ks. Albin)

 

WTOREK 22.XI.2022 Wspomnienie Św. Cecylii, dziew. i męcz.

6.00

1. W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla pewnej rodziny  

2. ††Stanisława Duszyńska 12 rocznicę śmierci oraz Antonina Duszyńska

6.30

††Katarzyna, Maciej i Teofil Wyrostek

18.00

1. ††Stanisława, Jan i Bronisław 

2. Józef Niemiec w rocznicę śmierci  

Poza parafią:

1. Eugeniusz Tobiasz od Mieczysława i Małgorzaty Dębowszczyk z rodziną (Ks. Andrzej)

2. Eugeniusz Tobiasz od Bernadetty i Jana Kołodziej z rodziną (Ks. Albin)


ŚRODA
23.XI.2022 

6.00

1. Franciszek Majerski w 27 rocznicę śmierci 

2. W intencji Józefa i za śp. Zofię 

6.30

Apolonia Koza w 6 rocznicę śmierci 

18.00

1. ††Za zmarłe członkinie z Róży Anny Kmiecik i za zmarłych z ich rodzin  

2. ††Za zmarłych mieszkańców Kadczy od państwa Zielonków do Remizy

Poza parafią:

1. Eugeniusz Tobiasz od Daniela i Alicji Lizoń (Ks. Andrzej)

2. Eugeniusz Tobiasz od Emilii i Piotra Latasiewicz (Ks. Albin)

 

CZWARTEK 24.XI.2022 Wspomnienie Św. Andrzeja Dung – Lac, prezb., i Towarzyszy, męcz.

6.00

1. ††Franciszek i Stanisława Sajdak

2. Rozalia Tomasiak od syna z rodziną

6.30

O Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Leszka w 50 rocznicę urodzin intencja /dz-bł/ od mamy i rodzeństwa

18.00

1. Sławomir Owsianka  

2. Józef Mamala 

Poza parafią:

1. Eugeniusz Tobiasz od Ewy i Krzysztofa Latasiewicz  (Ks. Andrzej)

2. Eugeniusz Tobiasz od Wiolety i Tomasza Latasiewicz (Ks. Albin)

 

PIĄTEK 25.XI.2022

6.00

1. O pomoc Bożą dla Katarzyny od męża 

2. W 70 rocznicę urodzin Józefa, intencja /dz-bł/ 

6.30

††Kunegunda, Maria i Jan Basta

18.00  

1. ††Julia i Wincenty Sajdak, Janina Sajdak i zmarli z rodziny Popardów

2. ††Tomasz i Katarzyna Warzecha w rocznicę śmierci

Poza parafią:

1. Eugeniusz Tobiasz od Barbary i Stanisława Latasiewicz (Ks. Andrzej)

2. Jan Tokarz od rodziny Sajdaków z Brzyny (Ks. Albin)

20.00 MSZA ŚWIĘTA MŁODZIEŻOWA

 

SOBOTA 26.XI.2022

6.00

1. Katarzyna Maciuszek z okazji imienin od córki Zuzanny 

2. ††za zmarłych z rodziny Pietruszków i Jurkowskich 

6.30

Marian Nowak w 2 rocznicę śmierci od córki Beaty z rodziną

18.00  

1. ††Stanisław Sopata i jego rodzice 

2. O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla nowożeńców Joanny i Roya

3. O Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Związku Podhalan Oddział Jazowsko intencja /dz-bł/

Poza parafią: 

1. Jan Tokarz od Urszuli i Zbigniewa Kaim (Ks. Andrzej)

2. Jan Tokarz od Heleny Ubik (Ks. Albin)

 

I NIEDZIELA ADWENTU 27.XI.2022

7.00

1. ††Zenobia i Jan Mordarscy

2. ††Anna Szczepaniak i Władysław Warzecha

9.00

††Władysława i Józef Piksa w 4 rocznicę śmierci Władysławy

11.00

1. W intencji Joasi w 10 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, opiekę Matki Bożej i z prośbą o Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Jazowskiej 

2. Tadeusz Bieryt

16.00

Za Parafian

BRZYNA:

Aleksander Jasiurkowski

 

KS. ZBIGNIEW KOŁODZIEJ

Poniedziałek – sobota 6.00 Maria Owsianka (Msze św. gregoriańskie)
NIEDZIELA 7.00
Wtorek 6.30 Dziękczynno – błagalna w intencji pewnej rodziny
NIEDZIELA 9.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Julii w 10 rocznicę urodzin, intencja rodziców i brata Marcina z żoną