DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00. Na zakończenie adoracji nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów
    i otaczamy serdeczną modlitwą.
  8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Józef Niemiec z Kadczy. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.