Drodzy Parafianie!

W przyszłą Niedzielę 28 maja 2023 roku, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego podczas Mszy świętej o godz. 11:00 będziemy wspólnie dziękować Jezusowi Chrystusowi Dobremu Pasterzowi przez przyczynę Maryi za dar 40 lat kapłaństwa naszego Rodaka Księdza TADEUSZA MROZA oraz za 30 lat kapłaństwa naszego Księdza Proboszcza MIROSŁAWA PAPIERA. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Was w tym szczególnym dla naszej wspólnoty dniu do wspólnej modlitwy w intencji Drogich Jubilatów oraz dziękczynienia za dar ich posługi w Kościele Chrystusowym.

 

Drodzy Księża Jubilaci!
W imieniu całej Jazowskiej owczarni pragniemy złożyć Wam z serca płynące życzenia. Niech w codziennym życiu wspiera Was miłujący głos Najwyższego Kapłana a Waszą duszpasterską posługę niech wspomaga wyproszonymi przed Bożym Tronem łaskami najczulsza z Matek – Maryja nasza Pani i Królowa. Niech także pośród codziennych radości i trosk kapłańskiego życia towarzyszy wam światło Ducha Świętego Pocieszyciela. Niech On – Duch Prawdy prowadzi Was swymi ścieżkami i obdarza siedmiorakimi darami! Szczęść Boże!
Życzą:
Księża współpracownicy
i wdzięczni parafianie