DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Dziś przypada także Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie. W korzystaniu z przestrzeni medialnej niech wszystkim towarzyszy wzajemna życzliwość i szacunek. Dziękujemy także za media katolickie, które służą szerzeniu Dobrej Nowiny.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, niosącym sztandary i feretrony w strojach regionalnych,  druhom strażakom, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w czwartek o godz. 17:30. Zapraszamy.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i indywidualnie na utrzymanie naszej parafii, remont kościoła i dzieła duszpasterskie.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka SH NSPJ do Koszyc w piątek wyjazd spod kościoła o godz. 14:45.
  8. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie ks. Stanisławowi i ks. Mateuszowi obchodzącym imieniny, składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej i wszelkich potrzebnych łask w posłudze kapłańskiej.