PONIEDZIAŁEK 12.II.2024

6.00

1. Antonina Basta w rocznicę śmierci

2. Stanisława Gawrońska od Róży Matek Stanisławy Obrzud z Brzyny

17.00

Włodzimierz Warzecha od siostry z rodziną

Poza parafią:

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Szafarzy z Jazowska (Ks. Andrzej)

2. Ks. Zbigniew Kołodziej od Zofii i Romana Zielińskich z Jazowska (Ks. Albin)

3. Bronisław Łatka od Barbary i Tadeusza Zarembów z rodziną (Ks. Mateusz)

 

WTOREK 13.II.2024 

6.00

1. Wanda Lizoń od wnuka Piotra

2. Stanisława Gawrońska  od kolegi z klasy Leszka Kozieńskiego z rodziną

17.00

Jan Hebda w 8 rocznicę śmierci

Poza parafią:

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Stanisława Sajdaka z żoną z Brzyny (Ks. Andrzej)

2. Ks. Zbigniew Kołodziej od Teresy i Jana Klimek z rodziną (Ks. Albin)

3. Bronisław Łatka od Klaudii i Zbigniewa Słowik (Ks. Mateusz)

 

ŚRODA 14.II.2024 Środa Popielcowa – Rozpoczęcie WIELKIEGO POSTU AD 2024

6.00

1. ††Kazimierz Słowik i zmarli z rodziny

2. W intencji uczestników pogrzebu Śp. Władysława Zboźnia od rodziny

9.00

Z Róży Matek Józefy Owsianka o zdrowie, Błogosławieństwo Boże potrzebne łaski dla członkiń Róży i ich rodzin

Brzyna g. 16:00

W intencji Aleksandry, Krystiana i Klaudii /dz-bł/ od rodziców

18.00

W 21 rocznicę ślubu Agaty i Marcina o zdrowie i Błogosławieństwo Boże

Poza parafią:

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od kuzynki Barbary z rodziną (Ks. Andrzej)

2. Ks. Zbigniew Kołodziej od Stanisławy i Mariana Kołodziej (Ks. Albin)

3. Bronisław Łatka od koleżanek z Technikum Ekonomicznego w Limanowej (Ks. Mateusz)

 

CZWARTEK 15.II.2024

6.00

1. O Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Zuzanny i dla Doroty z okazji imienin

2. Stanisława Gawrońska  od rodziny Mariana i Stanisławy Koza

18.00

††Henryk Lizoń i rodzice Tomasz i Józefa Lizoń

Poza parafią:

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od organisty Kamila (Ks. Andrzej)

2. Ks. Zbigniew Kołodziej od Krystyny Pierzchały z rodziną z Gabonia (Ks. Albin)

3. Stanisława Gawrońska  od Antoniego i Janiny Kozik z rodziną (Ks. Mateusz)

 

PIĄTEK 16.II.2024

6.00

1. Wanda Lizoń od wnuczki Magdaleny

2. Anna Stawiarska w 30 dzień po śmierci od syna z córkami

18.00

Zbigniew Poparda w 2 rocznicę śmierci

Poza parafią:

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Joanny i Andrzeja Gurbów z rodz. (Ks. Andrzej)

2. Ks. Zbigniew Kołodziej od rodziny Babików z Gabonia (Ks. Albin)

3. Stanisława Gawrońska  od Pauliny Kozik (Ks. Piotr)

 

SOBOTA 17.II.2024

6.00

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Wiesławy i Antoniego Grońskich z dziećmi

2. Jakub Pierzchała i żona Maria w rocznicę śmierci Jakuba  

18.00

††Wanda i Piotr Stec w 1 rocznicę śmierci Wandy

Poza parafią:

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Zofii Pacholarz (Ks. Andrzej)

2. Ks. Zbigniew Kołodziej od rodziny Górków (Ks. Albin)

3. Stanisława Gawrońska  od Cabałów i Kołodziejów z Maszkowic (Ks. Proboszcz)

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.II.2024

7.00

Elżbieta i Wojciech Wyrostek w rocznicę śmierci Wojciecha

9.00

W intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz za zmarłych członków

11.00

Stanisław Pietruszka

16.00

††Zmarli z rodziny Sajdaków i Popardów

Brzyna

Ks. Zbigniew Kołodziej od Krystyny i Andrzeja Kołodziej

Poza parafią:

Za Parafian (Ks. Proboszcz)