Poniedziałek 13.V.2024

6.00

1. Ludwik Gawlik od Anety i Tomasza Waksmudzkich

2. ††Franciszek i Maria Jamka

6.30

Ludwik Stec od chrześniaka Marka z żoną

18.00

Intencja /dz-bł/ dla Julii Korybskiej w 10 rocznicę urodzin od dziadków

Brzyna

Piotr Kołodziej od chrzestnej

Poza parafią:

1. Wincenty Stanisz od syna Leszka (Ks. Andrzej)

2. Wincenty Stanisz od córki Bogumiły z mężem (Ks. Albin)

 

Wtorek 14.V.2024 Święto Św. Macieja Apostoła

6.00

1. Józef Niemiec od Barbary Fejklowicz

2. ††Janina i Piotr Salwiczek w rocznicę śmierci od rodziny Bielak

6.30

Jan Krawenda od Katarzyny Majerskiej

18.00

††Julian Młynarczyk, syn Mieczysław, Zofia Opyd

Brzyna

1. W intencji Przemysława z okazji 1 rocznicy urodzin /dz-bł/

2. W intencji dzieci Pierwszokomunijnych z klasy III SP w Kadczy

Poza parafią:

1. Wincenty Stanisz od córki Marty z mężem (Ks. Andrzej)

2. Wincenty Stanisz od córki Teresy z mężem (Ks. Albin)

 

Środa 15.V.2024

6.00

1. Helena Biel w 19 rocznicę śmierci

2. ††Piotr, żona Stanisława Pierzchała i zm. z rodziny od córki Teresy z rodz.

6.30

Zofia Wielosik w dniu imienin

18.00

††Zofia Kozieńska z okazji imienin oraz zmarli rodzice i rodzeństwo od córki z rodziną

Brzyna

1. ††Teresa, Antoni Dychała w kolejną rocznicę śmierci Teresy

2. W intencji dzieci Pierwszokomunijnych z klasy III A SP w Jazowsku

Poza parafią:

1. Wincenty Stanisz od syna Józefa z rodziną (Ks. Andrzej)

2. Wojciech Czelusta od Narcyza i Iwony Legutko z Poręby Małej (Ks. Albin)

 

Czwartek 16.V.2024 Święto Św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski

6.00

1. Józef Gawlik od wnuka Romana z rodziną  

2. W pewnej intencji

6.30

Mirosław Warzecha w 14 rocznicę śmierci  

18.00

W intencji pielgrzymów parafialnej pielgrzymki do Wambierzyc oraz ich rodzin /dz-bł/

Brzyna

1. †† Tadeusz i Władysława Kołodziej od dzieci

2. W intencji dzieci Pierwszokomunijnych z klasy III B z SP w Jazowsku

Poza parafią:

1. Wojciech Czelusta od Natalii Rogozińskiej z Poręby Małej (Ks. Andrzej)

2. Wojciech Czelusta od Romana Rogozińskiego z Poręby Małej (Ks. Albin)

 

Piątek 17.V.2024

6.00

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Rady Parafialnej w Zabrzeży

2. ††Józef Faron i Władysław Faron w rocznicę śmierci

6.30

Wanda Stec od Zuzanny Chronowskiej

18.00

Józefa Karcz od Teresy i Stanisława Sajdak

Brzyna

††Teofila i Józef Zając, zięć Czesław  

Poza parafią:

1. Wojciech Czelusta od kuzynki Wiesławy Lis z rodziną (Ks. Andrzej)

2. Wojciech Czelusta od Józefy i Henryka Biel (Ks. Albin)

 

Sobota 18.V.2024 Wspomnienie Św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.

6.00

1. Stanisław Majerski od rodz., Łakomych, Agnieszki i Grzegorza z dziećmi

2. ††Stefania i Michał Grabscy

6.30

Jan Owsianka  

18.00

Jan Krawenda od Józefa Majerskiego

Brzyna

††Julia i Józef Chronowscy, syn oraz wnuki

Poza parafią:

1. Wojciech Czelusta od kuzynki Krystyny z rodziną (Ks. Andrzej)

2. Wojciech Czelusta od kuzyna Marka z rodziną (Ks. Albin)

  

VIII Niedziela Wielkanocna 19.V.2024 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00

1. Ludwik Stec od Marty i Jana Majerskich

2. Wincenty Biel w 10 rocznicę śmierci od żony i dzieci z rodzinami

9.00

Wiesław Surma od kuzynki Marii Kiklica

11.00

W intencji Pauliny i Pawła z okazji 7 rocznicy ślubu z prośbą o zdrowie, opiekę Jezusa i Matki Najświętszej w codziennym życiu małżeńskim i rodzinnym /dz-bł/

16.00

Józefa Karcz od siostrzeńca Tomasza Kołodzieja

Brzyna

††Marcin, Małgorzata, Stanisława, Maria, Wincenty, Tomasz, Piotr Kozik