Oktawa Bożego Ciała Poniedziałek 3.VI.2024 Wspomnienie Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męcz.

6.00

1. ††Tadeusz i Władysława Kołodziej z okazji imienin Władysławy

2. Aniela Kiklica od męża z rodziną

6.30

1. ††Beatka Owsianka i Dominika Warzecha w r. śm., oraz Iwona Warzecha

2. ††Julia i Władysław Florian w 13 rocznicę śmierci Władysława

18.00

1. Ks. Zbigniew Kołodziej od Antoniego Kozik z rodziną  

2. W intencji rodzin modlących się podczas nabożeństw majowych pod krzyżem w Kadczy /dz-bł/

Poza parafią:

1. Czesław Surma od Agaty Kulig z dziećmi z Zarzecza (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od Mariana i Zbigniewa Grońskich (Ks. Albin)

 

Oktawa Bożego Ciała Wtorek 4.VI.2024

6.00

1. Bronisław Łatka od syna Jarosława z rodziną

2. ††zmarli z rodziny Psonaków i Maciuszków

6.30

1. Za Parafian

2. Stanisław Tokarz

18.00

1. ††Jan Hebda i jego rodzice i brat Stanisław

2. ††Dominika Warzecha i Beatka Owsianka, Henryka Warzecha i Iwona Warzecha

Poza parafią:

1. Czesław Surma od Michaliny i Władysława Twardowskich (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od siostry Antoniny z mężem (Ks. Albin)

 

Oktawa Bożego Ciała Środa 5.VI.2024 Wspomnienie Św. Bonifacego, bpa i męcz.

6.00

1. Józefa Rzepiel od Jadwigi i Janusza Mamala  

2. ††Tadeusz i Władysława Kołodziej

6.30

1. O zdrowie i dary Ducha Św., oraz Błogosławieństwo Boże dla Maksyma

2. W intencji Bogu wiadomej

18.00

††Elżbieta i Józef Bober i syn Józef

Poza parafią:

1. Czesław Surma od siostrzeńców Łukasza i Marka i siostrzenicy Karoliny (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od kuzynki Zofii Adamek z mężem (Ks. Albin)

 

Oktawa Bożego Ciała Czwartek 6.VI.2024

6.00

1. Wanda Talarczyk z okazji urodzin i imienin

2. W intencji Kazimierza z ok. 86 rocznicy urodzin /dz-bł/ od córki z rodziną  

6.30

1. Jan Jawor w 13 rocznicę śmierci

2. ††Antoni Hebda i żona Aniela z ok. imienin Antoniego od syna Krzysztofa

18.00

Aniela Kiklica od synowej Basi z rodziną

Poza parafią:

1. W 18 rocznicę urodzin Mai /dz-bł/ od rodziców (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od sąsiadów z klatki (Ks. Albin)

 

Piątek 7.VI.2024 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.00

1. Józefa Podobińska od wnuka Rafała z rodziną

2. ††Leszek, Leontyna, Aleksandra i Jan Gancarczyk w r. śm. Leszka

6.30

Piotr Waligóra

18.00

1. Na wynagrodzenie za grzechy przeciw Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z prośbą o nawrócenie grzeszników, Miłosierdzie Boże nad naszą parafią i Ojczyzną, o nowe, Święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej parafii, o pokój na świecie, ustanie wojny na Ukrainie, zachowanie od klęsk żywiołowych i opiekę Matki Najświętszej nad naszą parafią z intencji SH NSPJ

2. ††Józefa Biel w 17 rocznicę śmierci i mąż Franciszek

Brzyna

Jan Kozik w rocznicę śmierci od żony

Poza parafią:

1. Czesław Surma od sąsiadów z klatki (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od sąsiadów z klatki (Ks. Albin)

2. W intencji pielgrzymów udających się do Fatimy, Lourdes, La Salette (Ks. Piotr)

 

Sobota 8.VI.2024 Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

6.00

1. W intencji wszystkich ofiarodawców dla Wiktorii Wróbel /dz-bł/

2. Salomea Trzajna

6.30

Władysław Zbozień od Katarzyny i Kazimierza Stec  

18.00

Włodzimierz Warzecha z okazji dnia Ojca od dzieci

Poza parafią:

1. Czesław Surma od sąsiadów z klatki (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od sąsiadów z klatki (Ks. Albin)

3. Jan Madziar od Krystyny i Wiesława Majerskich (Ks. Piotr)

  

X Niedziela Zwykła 9.VI.2024

7.00

Bronisław Łatka od córki Magdy z rodziną

9.00

††Anna i Jan Kozik

11.00

1. W dniu urodzin wnuków od dziadków

2. W rocznicę ślubu Zofii i Franciszka /dz-bł/ 

16.00

Jan Krawenda od siostry Teresy z rodziną 

Brzyna

Marek Gałysa w rocznicę śmierci od żony

Poza parafią:

Jan Madziar od Barbary i Jana Łatków z Podegrodzia