PONIEDZIAŁEK 10.VI.2024

6.00

1. Michalina Smoroń od Ewy i Andrzeja Majerskich

2. Rozalia Wojnarowska w rocz. śmierci od męża Stanisława

6.30

††Józef i Michalina Stawiarscy

18.00

Józefa Rzepiel od Anny i Bogusława Mamalów z rodz.

Poza parafią:

1. Czesław Surma od sąsiadów z klatki (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od sąsiada Stefana Dychały (Ks. Albin)

3. Józef Fijołek w 30 dz. po śmierci (Ks. Piotr)

 

WTOREK 11.VI.2024 Wspomnienie św. Barnaby apostoła

6.00

1. Jan Krawenda od Józefy Psonak z rodz.

2. /dz-bł/ o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi dla Kazimierza z ok. urodzin

6.30

††Jakub i Łukasz Waligóra

18.00

O błogosławieństwo Boże, opiekę Mary i dary Ducha Świętego dla kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii

Poza parafią:

1. Czesław Surma od kolegi z działki Tadeusza Ślagi z żoną (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od Pawła Wyrostka z rodz.(Ks. Albin)

 

ŚRODA 12.VI.2024 Wspomnienie bł. Romana Sitki męczennika

6.00

1.   Czesław Kurzeja z ok. Dnia Ojca od córki Justyny z rodz.

2.   ††Władysława Lechowska i mąż Józef

6.30

Zbigniew Poparda z ok. Dnia Ojca od dzieci z rodzinami

18.00

1. O opiekę Bożą nad rodzinami Pawła, Piotra i Henryka

2. O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla pewnej osoby

Poza parafią:

1. Czesław Surma od kuzyna Antoniego Wyrostka z rodz. (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od Ireny i Piotra Ireny i Piotra Juraszek (Ks. Albin)

 

CZWARTEK 13.VI.2024 Św. Antoniego z Padwy, doktora Kościoła

6.00

1. Antoni Gomółka z ok. imienin

2. Sławomir Floryan z ok. Dnia Ojca od dzieci

6.30

1. Antoni Cebula z ok. imienin

2. Feliks Stec w 5 rocz. śmierci od brata Mieczysława z rodz.

18.00

Aniela Kiklica od syna Zbigniewa z rodz.

Poza parafią:

1. Czesław Surma od Żanety i Krzysztofa Górowskich z dziećmi(Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od Żanety i Krzysztofa Górowskich z dziećmi (Ks. Albin)

 

PIĄTEK 14.VI.2024 Wspomnienie bł. Michała Kozala męczennika

6.00

1. ††Joanna Franciszek Janusz Kazimierz i Józef Stawiarscy

2. ††Wanda Dąbrowska z ok. imienin i 26 rocz. śmierci i zm. rodzice i siostra Lucyna

6.30

Wincenty Stanisz od rodz. Kurzejów z Łosiego

18.00

Janusz Stawiarski z ok. urodzin i Dnia Ojca

Poza parafią:

1. Czesław Surma od Justyny i Bogusława Janusz działka nr 95 (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od Ludwiki (Ks. Albin)

 

SOBOTA 15.VI.2024

6.00

1. Bronisław Łatka od Krystyny i Antoniego Baron

2. Władysława i Antoni Potoniec z ok. imienin

6.30

††Marta i Tadeusz Wyrostek

18.00

††Maria i Michał Wielowscy w rocz. śmierci Marii

Poza parafią:

1. Czesław Surma od Działkowców Nowy Świat w Now. Sączu (Ks. Andrzej)

2. Czesław Surma od  Działkowców Nowy Świat w Now. Sączu (Ks. Albin)

 

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.VI.2024

7.00

Czesław Surma od Celiny i Tadeusza Sadowskich

9.00

O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski przez wstawiennictwo Maryi dla modlących się przy kapliczce Kadcza Podgóra

11.00

1. Stanisław Łatka w 11 rocz. śmierci

2. Antoni Lizoń z ok. imienin

16.00

Józefa Podobińska od córki Anny z rodz.

BRZYNA

Antonina Gałysa od Elżbiety i Jana Kałuzińskich