DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim noszącym sztandary, feretrony i baldachim oraz dzieciom z rodzicami w czasie Oktawy Bożego Ciała.
  3. W związku z organizacją festynu parafialnego bardzo prosimy o spotkanie wszystkich zaangażowanych w środę o godz. 19:00 na plebani.
  4. W środę o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie – Msza Święta wieczorna.
  5. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w czwartek o godz. 17:45.
  6. W najbliższy piątek o godz. 20:00 w kościele będzie sprawowana Msza św. dla młodzieży KSMu naszej parafii. Zapraszamy także wszystkich chętnych na tę Eucharystię.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. Dziś zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W przyszłą niedziele składka gospodarcza.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  9. Wszystkim Solenizantom, Solenizantkom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask oraz opieki Matki Najświętszej i swoich Patronów na długie lata życia.
  10. Z Mszy św. pogrzebowych zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie przez ojców Redemptorystów w Brazylii od dnia 10 czerwca 2024 roku za: śp. Jana Madziara, śp. Barbarę Zarębę i śp. Józefa Prońskiego.