Animatorzy 2018/19

 

Stałe dni spotkań do bierzmowania dwa razy w miesiącu - termin spotkań ustala animator podając datę kolejnego spotkania, uczestnik nieobecny ma we własnym zakresie dowiedzieć się o terminie spotkań

Kasia Grońska - czwartek 25.10 - 17.00

1.    Chyclak Anastazja

2.    Floryan Patrycja

3.    Janik Magdalena

4.    Kozik Ewelina

5.    Kozik Justyna

6.    Krupa Paweł

7.    Kurzeja Daria

8.    Obrzud Marcin

9.    Olchawa Damian

10.  Piksa Gabriela

11.  Piksa Ilona

12.  Psonak Jan

13.  Stanisz Piotr

14.  Tokarz Dominika

15.  Tokarz Piotr

16.  Warzecha Robert

Maria Szwarkowska - sob. -20.10 -  9.00

1.    Aleksander Oliwia

2.    Flaga Jakub

3.    Gomółka Ewelina

4.    Iwańska Zuzanna

5.    Kaliciński Radosław

6.    Kołodziej Maksymilian

7.    Kozik Mariola

8.    Lizoń Norbert

9.    Pasoń Bartosz

10.  Pierzchała Piotr

11.  Podobiński Piotr

12.  Pogwizd Tomasz

13.  Skoczeń Piotr

14.  Stec Natalia

15.  Tokarz Mateusz

16.  Tomasiak Małgorzata

Weronika Cebula, Angelika Floryan - piątek 19.10 - 20.00

1.    Bieryt Sara

2.    Bodziony Magdalena

3.    Cebula Weronika

4.    Chłud Weronika

5.    Chłud Wiktoria

6.    Ciapała Aleksandra

7.    Majerski Michał

8.    Olszak Joanaa

9.    Olszak Magdalena

10.  Owsianka Emila

11.  Pierzchała Dominika

12.   Smoroń Kamila

13.  Waruś Regina

14.  Wielosik Anna

15.  Zaremba Olwia

Kasia Kurzeja, Paulina Kudrawczuk - pon. 29.10 -19.00

1.    Chrupek Magdalena

2.    Ciesielka Gabriela

3.    Duda K laudia

4.    Kasprzyk Aneta

5.    Klimek Kacper

6.    Krzak Adrian

7.    Kurzeja Daniel

8.    Maciuszek Zuzanna

9.    Majerski Dariusz

10.  Małocha Martyna

11.  Pierzchała Gabriela

12.  Proński Paweł

13.  Stolarski Damian

14.  Szczepaniak Mateusz

15.  Wielosik Izabella

16.  Wyrostek Wiktor

Monika Ślaz, Ola Ślaz - pt. - 26.10- 17.00

1.    Bielak Małgorzata

2.    Bodziony Julia

3.    Duda Bartłomiej

4.    Duda Paulina

5.    Kiklica Katarzyna

6.    Ligas Konrad

7.    Olchawa Konrad

8.    Owsianka Martyna

9.    Owsianka Szymon

10.  Pierzchała Joanna

11.  Pierzchała Justyna

12.  Piksa Nikola

13.  Plata Amelia

14.  Sajdak Adam

15.  Węglarz Daria

Agnieszka Sawina - pt - 26.10 - 19.30

1.    Ciągło Kacper

2.    Gadzina Kamil

3.    Hedwik Oliwia

4.    Klimek Jolanta

5.    Klimek Justyna

6.    Kłak Sebastian

7.    Kotas Wiktoria

8.    Król Gabriela

9.    Latasiewicz Klaudia

10.  Opielewicz Zuzanna

11.  Pasoń Marta

12.  Plata Karol

13.  Porębska Gabriela

14.  Rams Franciszek

15.  Szkaradek Maria