PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 19 maja 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

2.     Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 17:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

3.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Zapraszamy!

4.     Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w czwartek o godz. 19:00 na plebani.

5.     Spotkanie DSM w piątek o 17.00, a Grupy Młodzieżowej o 19.00.

6.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualnie na utrzymanie parafii i dzieła duszpasterskie. Dziękuje rodzicom dzieci I komunijnych za dar ołtarza na zakup kompletu obrusów ołtarzowych.

7.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

9.     W najbliższym czasie zostaną odprawione msze św. gregoriańskie z pogrzebowych. Ks. Marek Kordecki odprawi od 1.06. za +Zbigniewa Hebdę, ks. Mirosław Puszek od 1.06. za +Andrzeja Klaga, a od 1.07. za +Mariana Słowika, ks. Krzysztof Mamala odprawi od 10.06. za +Stanisławę Kiklicę, ks. Edwin Rzeszuto odprawi od 1.06. za +Józefa Podobińskiego. Szczegóły na stronie internetowej parafii.