TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                           30 czerwca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

 1. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających na urlopach.
 2. Bardzo dziękuję wszystkim noszącym sztandary, feretrony i baldachim w czasie Oktawy Bożego Ciała.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę o godz. 18:00.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokutyśrodę i czwartek od 17:30, a w piątek od godz. 17:00; Brzyna od 16:00 i Msza św. Adoracja HS NSPJ po wieczornej Mszy św.
 6. Różaniec w intencji matek w stanie błogosławionym oraz małżeństw otwartych na dar życia z uroczystym błogosławieństwem w sobotę o godz. 17:30.
 7. Zmiana tajemnic dla bractw różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7:00.
 8. Nie będzie Mszy św. Chrzcielnej!
 9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 11. Wszystkim Solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie Panu kościelnemu Tomaszowi, życzymy obfitości Bożych łask oraz opieki Matki Najświętszej i swoich Patronów na długie lata życia.

 

         W związku ze zbliżającymi się wakacjami, Policja wraz z Duszpasterzem Kierowców, zwraca się z apelem, w tym roku szczególnie do pieszych, w tym osób starszych na zagrożenia związane m.in. z nieostrożnym wejściem na przejście bezpośrednio przed jadący pojazd, korzystanie z telefonu podczas przechodzenia przez jezdnię, przebieganie przez jezdnię. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zbliżając się do przejść dla pieszych i ustępowaniu pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych. Życzymy udanych wakacji i bezpiecznego podróżowania.