SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                            21 lipca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach.
  2. Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.
  3. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, niosącym sztandary i feretrony, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W czwartek 25 lipca pragniemy modlić się za wszystkich kierowców, powierzając ich opiece św. Krzysztofa. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdównaszej parafii będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00 do 18:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:45.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii oraz dzieła duszpasterskie.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  9. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie ks. Krzysztofowi, składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
  10. Zmarła śp. Stanisława Groń z Kadczy. Pogrzeb w niedzielę o godz. 13:30. Polecamy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.