OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  4 sierpnia 2019

1. Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.
  2. Dzisiaj w Parafii Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu rozpoczyna się tygodniowy Odpust. Szczegółowy program na afiszu w gablocie
  3. We wtorek będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe XXXVII PPT w przyszłą niedzielę w Krościenkugodz. 14:00, w Podegrodziu o 17:00, a w Łącku o 19:00.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie nasze świątyni dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę z okazji poświęcania pojazdów zebraliśmyzł. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.