DWUDZIESTA PIERWSZA  NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  21 sierpnia 2016

1.      Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.

2.      W tym tygodniu towarzyszy nam szczególne wstawiennictwo Maryi, naszej Matki i Królowej. Jutro, w poniedziałek, 22 sierpnia przypada wspomnienie NMP Królowej, a w piątek, 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej. Na zakończenie każdej Mszy św. odmówimy Akt zawierzenia Matce Bożej z okazji 1050. Rocznicy Chrztu Polski. W piątek, z racji uroczystości, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3.      Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

4.      Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5.      Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.

6.      Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.      Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.