DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                            4 września 2016

1.      Uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP w naszej parafii będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Msze św. o godz. 7:00, 11:00 suma odpustowa, 15:40 nieszpory niedzielne, a po nich Msza św., Brzyna godz. 9:00. Poświęcenie ziarna siewnego na każdej mszy św. Proszę o przygotowanie feretronów, sztandarów, przyjście dzieci w strojach pierwszokomunijnych i do sypania kwiatów. Zachęcam też, aby na sumie odpustowej uczestniczyć w strojach regionalnych.

2.      Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18:00.

3.      Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Zapraszamy.

4.      Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek  o godz. 17:00, ministrantów w środę o godz. 17:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

5.      Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 17:00.

6.      Spotkanie Apostolskiej Grupy Młodzieżowej w piątek o godz. 19:00. Zachęcam młodzież gimnazjalną i szkół średnich do włączenia się w działanie grupy.

7.      Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i działalność duszpasterską w parafii.

8.      Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9.      Spotkanie dla uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w Łącku 11 września o godz. 15.00.

10.  Na stronie internetowej opublikowaliśmy listę dobrodziejów z festynu parafialnego. Jeszcze raz osobom zaangażowanym i sponsorom - Bóg zapłać.

11.  Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Jazowskiej.

O. Piotr Graduszewski odprawi od 12.09 dwie serie mszy św. gregoriańskich za Ś.P +Władysława Owsiankę. Szczegółowa lista ofiarodawców na stronie internetowej parafii.