PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU, 16 lipca 2017

1.     Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Witamy w naszej wspólnocie wszystkich pielgrzymów i gości, a szczególnie ks. dra Piotra Cebulę, dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Tarnowskiej, który głosi dzisiaj słowo Boże i przewodniczy sumie odpustowej.

2.     Tradycyjnie dzisiaj w dniu odpustu adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do pozostania po Mszy św. i do osobistej modlitwy. Popołudniu adoracja od 15:00 do 16:00.

3.     Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00 – 18:00.

5.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.     Zapisy na XXXV PPT do Częstochowy w kancelarii parafialnej do końca miesiąca.

8.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej.