PRZEMIENIENIE PAŃSKIE, 6 sierpnia 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.     Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.

2.     W dzisiejszą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego życia wewnętrznego, poznawania Pana Boga na drodze sakramentów i modlitwy.

3.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.     Spotkanie przedpielgrzymkowe PPT w przyszłą niedzielę w Łącku o 16:00.

5.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie nasze świątyni dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę z okazji poświęcania pojazdów zebraliśmy 3760 zł. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.     Wszystkim solenizantkom i solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

8.     W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Natalia Podobińska z Brzyny. Polecamy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.