TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU, 21 stycznia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

2.     Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 16:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

3.     Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:00.

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00. Na zakończenie adoracji nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.     Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w czwartek o godz. 19:00.

6.     Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 16.00, a Grupy Młodzieżowej o 18.00.

7.     Zapraszamy młodzież na ostatki w parafii Łukowica 3.02 o godz. 17.00. Koszt 5 zł.  Zapisy u ks. Krzysztofa.

8.     W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo 40 – godzinne. Przez trzy najbliższe niedziele miedzy mszami będziemy adorować Najświętszy Sakrament. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 7:00. Adoracja będzie do godz. 12:30, a o 15:30 Nieszpory Eucharystyczne. Zaplanujmy tak najbliższe niedziele byśmy mogli pozostać na modlitwie adoracyjnej.

9.     Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie w Waszych domach, wspólną modlitwę i za wszystkie ofiary złożone z tej okazji. Gdyby jakaś rodzina została pominięta lub nie było jej w domu to prosimy o zgłoszenie i kapłan uda się z błogosławieństwem.

10.                       Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

11.                       Sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe w tym roku będą kontynuowane jak w poprzednim. Składamy dzisiaj podziękowanie paniom, które przez cały rok troszczyły się o czystość i wystrój naszego kościoła. W tym roku wysokość ofiary na ten cel to 40 zł od rodziny. Tak jak w ubiegłym roku proszę o złożenie do końca marca.

12.                       Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

13.                       Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

14.                       Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Maria Myjak z Obidzy i Włodzimierz Warzecha z Łazów Brzyńskich. Polecamy ich nieśmiertelne dusze miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.