DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25 lutego 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami obejmujemy także głoszenie Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Dziękujemy ks. Jerzemu za wygłoszone słowo Boże. Po Mszy św. rozprowadza materiały misyjne.

2.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00, a na zakończenie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

3.     W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. w środę, czwartek od godz. 16:30, w piątek od 16:00; Brzyna, piątek od 15:00 i Msza św. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej prowadzona przez HS NSPJ.

4.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej w naszej parafii w piątek po Mszy św. o godz. 6:30, 16:30 19:00. W niedzielę o godz. 14:30, Gorzkie żale o 15:00 i bezpośrednio po nich Msza św. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach pasyjnych.

5.     Na drogę krzyżową w piątek o godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum z rodzicami. Poświęcone i wręczone zostaną książeczki do bierzmowania, które należy zakupić w zakrystii przed drogą krzyżową w cenie 15 zł.

6.     Matki w stanie błogosławionym i małżonków otwartych na dar życia zapraszamy w najbliższą sobotę na nabożeństwo różańcowe o godz. 16:30.

7.     Zmiana tajemnic dla Bractw różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.

8.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

9.     Zachęcam do lektury  prasy katolickiej.

10.                       Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie ks. Proboszczowi składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.