JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                           17 czerwca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     W przyszłą niedzielę odbędzie się IV Festyn parafialny. Rozpoczęcie o godz. 15:00. W związku z tym bardzo prosimy o pomoc: w piątek mężczyzn do złożenia sceny ok. godz. 14:00; w sobotę młodzież męską do przywiezienia ławek ze szkoły o godz. 10:00; do dyżuru nocnego z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek; w poniedziałek w godzinach przedpołudniowych posprzątania placu. Potrzebne są też osoby do obsługi grilla. Liczymy też na ciasto upieczone przez gospodynie. Na festynie przewidziana jest strefa kibica na mecz reprezentacji Polski. Zebranie organizacyjne we wtorek o godz. 19:00 na plebani.

2.     W piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci szkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji miejscowych szkół, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną, która zostanie odprawiona w czwartek o godz. 10:00. Młodzież i dzieci zachęcamy, aby skorzystali wcześniej z sakramentu pokuty.

3.     W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

4.     W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w Łącku.

5.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.     Wszystkim Solenizantom, Solenizantkom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask oraz opieki Matki Najświętszej i swoich Patronów na długie lata życia.