NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA                    24 czerwca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających.

2.  Dziś na stadionie Budowlanych IV festyn Parafialny. Zapraszamy wszystkich od godz. 15:00. Na początek festynu wystąpi Regionalny Zespół Dziecięcy Jazowiaczek ze Szkoły Podstawowej w Jazowsku.

3.     Od jutra przez czas wakacji nie będzie mszy św. o godz. 6:30.

4.     W środę, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy. W naszym kościele, zwłaszcza w każdą środę, zwracamy się do Niej jak do naszej Matki i Pośredniczki, przedkładając Bogu Ojcu podziękowania, prośby osobiste i wspólnotowe. Niech Maryja, Matka Nieustannie Pomagająca, uczy nas tej samej pięknej postawy – pomagania innym!

5.     Adoracja Najświętszego sakramentu w czwartek od godz. 15:00 - 18:00, o 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po mszy ucałowanie relikwii św. Teresy z Kalkuty.

6.     W piątek, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte o godz. 7:00, 9:00 Brzyna, 11:00 i 18:00. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.     Zmiana tajemnic dla bractw różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7:00.

8.     Msza św. chrzcielna w przyszłą niedzielę o godz. 14:00.

9.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 5420 zł.

10.                       Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

11.                       Zachęcamy młodzież z naszej parafii do wyjazdy na Saletyńskie Dni Młodych do Dębowca w dniach 9-13.07. Koszt ok. 220 zł - zapewniony transport, nocleg i wyżywienie. Zapisy i informacje u ks. Krzysztofa.

12.                       Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.