There are no images available in the gallery.

PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                     15 lipca 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.   Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.

2.   Jutro  liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel - uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7:00, 11:00 – suma odpustowa i 16:00. Obrzęd nałożenia szkaplerza po sumie odpustowej. Na sumę odpustową zapraszam rodziców z dziećmi do sypania kwiatów i dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne w strojach, niosących sztandary i feretrony oraz wszystkich parafian. Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył ks. Piotr Grzanka proboszcz Parafii pw. NSPJ w Dębicy Latoszynie. Tradycyjnie w dzień odpustu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00 – 11:00 i od 15:00 do 16:00. Bardzo proszę grupy modlitewne o poprowadzenie adoracji, a wszystkich parafian zachęcam, by znaleźli chwilę czasu na osobistą adorację.

3.   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

4.   Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00 – 18:00.

5.   Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie.

6.   Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.   Zapisy na XXXVI PPT do Częstochowy w kancelarii parafialnej do końca miesiąca.

8.   Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.