There are no images available in the gallery.

12DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU               12 sierpnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.

2.     W środę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto nakazane i dlatego Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Tradycyjnie podczas każdej Mszy Świętej pobłogosławimy wieńce z ziół i kwiatów, symbolizujące duchowe piękno Maryi i bogactwo łask, którymi obdarzył Ją Bóg. Na Mszy św. O godz. 11:00 będziemy modlić się w intencji s. Elżbiety Sajdak Służebniczki Dębickiej z okazji 50 rocznicy ślubów wieczystych.

3.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.     W piątek rozpoczyna się XXXVI PPT na Jasną Górę, w której  biorą udział nasi parafianie. Zechciejmy towarzyszyć im duchowo poprzez udział we Mszy św. i codziennych modlitwach. Codziennie relacje z pielgrzymki w naszym radiu diecezjalnym RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

5.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza przeznaczona na remont schodów.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.     Wszystkim solenizantkom i solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.