DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  23 września 2018

1.                  Dziś od godz. 12.00 przy OSP Jazowsko kiermasz „Pomoc dla Wojtka”.

2.                  Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o 16.30, ministrantów we wtorek o 17.00, a lektorów we czwartek po wieczornej Mszy św.

3.                  Spotkanie dzieci I komunijnych wraz z rodzicami w środę o godz. 18:00.

4.                  Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w środę o godz. 19:00 na plebanii.

5.                  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

6.                  Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17:45. Zapraszamy.

7.                  Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 17.00, a Grupy Młodzieżowej o 19.00.

8.                  Wyjazd na pielgrzymkę SH NSPJ w piątek o godz. 14:30 spod kościoła. Koszt 25 zł. Są jeszcze wolne miejsca.

9.                  W sobotę przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Ci wielcy Boży posłańcy bronią nas i pouczają. Starajmy się z nimi zaprzyjaźnić.

10.             Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i indywidualnie na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 9540 zł.

11.             Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej, Kalendarze rolnika w cenie 21 zł.

12.             Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.