TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU , 11 listopada 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.

2.     Dyrekcja, Nauczyciele i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jazowsku zapraszają wszystkich chętnych na uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbędą się dziś (11.11) o godz. 15:00 w sali gimnastycznej szkoły w Jazowsku.

3.     Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 10. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.

4.     Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17:00, a w niedzielę o 15:30.

5.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.

6.     Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 15:30, ministrantów o 16:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

7.     Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 16:00, a Grupy Młodzieżowej o 18.30.

8.     Spotkanie parafialnego Zespołu Synodalnego w czwartek o godz. 19:00 na plebani.

9.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza na pokrycie kosztów remontu schodów.

10.                      Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

11.                      Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Jazowskiej.

12.                      W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Józefa Poparda z Brzyny. Polecamy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.