TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                   18 listopada 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Różaniec z wypominkami codziennie o 17:00, a w niedzielę o 15:30.

2.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.

3.    Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 15:30, ministrantów o 16:00.

4.    Spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do pierwszej komunii św. w czwartek o godz. 17.00.

5.     Spotkanie dziewczynek ze Służby Maryjnej w piątek o 16:00.

6.     24 listopada odbędzie się dekanalne spotkanie młodzieży w Kamienicy o godz. 18:00, a następnie zabawa andrzejkowa w Łącku. Koszt wyjazdu to 10 zł. Planowane zakończenie godz. 22:00. Zapisy u ks. Krzysztofa, zgodę należy złożyć do środy.

7.    Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej. Msza św. dla dzieci o godz. 11.00

8.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

9.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

10.                      Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Jazowskiej.

11. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Felicja Stawiarska z Jazowska. We wtorek przypada 31 rocznica śmierci ks. Jana Nowińskiego proboszcza w Jazowsku w latach 1962-1987. Polecamy ich nieśmiertelne dusze miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

12. Ks. Marek Kordecki odprawi od 1.12 msze św. gregoriańskie za +Zenona Owsiankę. Szczegóły na stornie internetowej parafii.