Wypominki 2016/2017 Kaplica w Brzynie

Miłosierdziu Bożemu i naszym modlitwom polecają się zmarli ś.p. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne pochodzący i pracujący w parafii, fundatorzy i budowniczy kościoła i kaplicy oraz wierni zmarli:

Stanisława, Jan Hebda; Emilia, Michał Owsianka, Józef Sopata; Bronisława, Franciszek Łabuda, Stanisław, Józef Hebda; Rozalia, Bronisław Klimek; Ludwik, Anastazja Sajdak, Maria, Michał Pękala; Wojciech Mróz, Maria Lizoń, Aleksander Kozieński; Karolina, Marian Janeczek; Józef Skawiński, Tomasz Kozik; Andrzej, Weronika Babik, Maciej, Bronisława Łatka, Maria Gucwa; Andrzej, Maria Psonak, Wojciech, Łucja Tokarz; Marcin, Małgorzata, Piotr Wincenty, Tomasz, Maria Kozik, Józef, Katarzyna Owsianka; Stanisław Bieryt; Katarzyna, Stanisław Warzecha; Eugeniusz, Walenty, Krystyna Bieryt, Roman, Zofia, Stanisław Kołodziej, Piotr Kozik; Michał, Julia Obrzud, Szymon, Franciszka, Władysław Kozik, Helena Bednarz; Katarzyna, Waleria, Piotr, Mirosław Owsianka, Krystyna, Piotr, Jan Kozik, Franciszek, Józef Podobińscy, Janina Ziemska; Piotr, Katarzyna, Stanisław, Petronela Gałysa; Władysław, Józefa Poparda; Elżbieta, Józef Podobińscy, Piotr, Krystyna, Jan, Antoni Kozik, Walenty, Gienek Bieryt; Antoni, Wiktoria, Józef, Franciszek, Jan Klag; Marcin, Małgorzata, Wincenty, Piotr, Tomasz, Maria Kozik; Stanisława, Józef, Jan, Waleria, Stanisław Surma, Bronisław Łatka, Weronika, Stefan Pajor, Kunegunda, Franciszek Gromala; Marcin, Antoni, Rozalia, Teresa, Elżbieta, Jan, Józef, Stanisław, Maria, Władysława Klimek, Władysława Konar, Józef, Katarzyna, Zofia, Wojciech, Jan Ślaz, Antoni Owsianka; Bronisława, Marcin Kozik; Maria, Antoni Kozik; Maria, Tomasz Kozik; Kazimierz, Anna SzczęchJózef Poparda; Stanisław Warzecha; Stanisław Bieryt; Anna Surma; Rozalia, Józef Duda; Apolonia, Jan Psonak i ich dzieci; Józef Groński, Jan Warzecha; Wincenty, Apolonia Kozik; Eugeniusz, Kazimierz Kroczek, Stefania Majerska; Jan, Janina Psonak, Jan, Maria, Zenon Stec; Władysław Kołodziej i zmarli z jego rodziny, Julia, Roman Lizoń; Rozalia Kulas, Stanisław Surma, Jakub Stec; Katarzyna, Paweł Wyrostek; Wojciech, Franciszka, Rozalia, Władysław, Józef Klimeccy; Stanisław Tokarz, Jan, Zofia, Sylwester, Stanisława Mrozek; Maria, Jan Pierzchała, Irena, Józef Lizoń; Piotr, Anastazja Kiklica; Antoni, Franciszka Walkowscy, Józef Klag; Michał, Antonina, Jan Majerscy, Franciszek, Maria Kozik, Anna, Szymon Surma; Aniela, Piotr Stec, Tekla, Jan, Rozalia Grońscy; Antonina Poparda; Józef Kołodziej, Władysław Pasiud; Katarzyna, Jan, Stanisław, Janina Kołodziej, Rafał Obrzud; Jan, Zofia Tokarz; Eleonora, Stanisław Jasiurkowscy, Maria Turaj; Katarzyna, Stanisław Warzecha; Stanisław, Maria Majerscy, Helena Owsianka; Anna, Piotr, Józef, Jan Surma, Karol Tokarz, Józef Kołodziej; Wojciech Mróz, Władysława Durałek, Rozalia, Jan, Stanisław Lizoń, Elżbieta, Ignacy Hebda; Weronika, Ignacy Kozik, Kazimierz, Wiesław, Antoni Kozik; Barbara Bieryt, Karolina Psonak, Józef, Jan, Eugeniusz Tokarz; Maria, Józefa, Rozalia, Stanisław, Franciszek Czelusta, Wojciech Rzepiel; Anna Wąchała, Józef Zaremba, Salomea Rzepiel; Tadeusz, Anna, Wojciech Bieryt, Krzysztof, Helena, Józef, Zofia, Roman Kołodziej, Katarzyna, Piotr Kozik; Janina, Józef Job, Danuta Bulanda, Bożena, Jan Majerscy; Wojciech Mróz, Maria Lizoń, Aleksander Kozieński; Franciszek, Józef Podobińscy, Antoni, Krystyna Kozik, Kazimierz Hyclak, Maria Hajduk; Franciszek, Stefania, Jan, Karolina, Antoni, Bronisława, Stanisław, Danuta Surma, Stanisław, Anna Janczura; Wincenty, Franciszka, Władysław, Antoni, Stanisław Bieryt, Władysława, Filip, Alfred, Jolanta Grońscy, Genowefa, Józef Wyrostek, Stanisław, Józef, Janina Tokarczyk; Zofia, Albina, Jan, Karol Poparda, Marek, Stanisław, Grzegorz Warzecha, Władysława Tokarz, Emilia Nawrocka, Stanisława Kozielec; Stanisław, Zofia, Piotr, Adam Bodziony; Anna, Jakub Nieć, Karolina, Józef, Tomasz Kozik, Maria, Stanisław, Jan, Julian Rzepiel, Apolonia, Stanisław, Julia Surma; Józef Skawiński, Jan Babuśka; Wiktoria, Jakub, Władysław Surma, Krzysztof, Anastazja, Wincenty Majerscy, Ks. Józef Majerski, Stanisław Bocheński; Antonina, Tomasz Biel, Maria, Wojciech Szewczyk, Tomasz Mróz, Maria, Michał Biel, Jan, Stanisław, Tadeusz Bieryt, Aniela, Józef Hejmej; Antoni Majerski i jego rodzice;

Módlmy się:

 

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom udział w jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

                                                                                                       

Módlmy się: Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom udział w Jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.