Wypominki 2018/2019 Kaplica w Brzynie

Wypominki 2018/2019 Kaplica w Brzynie

Miłosierdziu Bożemu i naszym modlitwom polecają się zmarli ś.p. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne pochodzący i pracujący              w parafii, fundatorzy i budowniczy kościoła i kaplicy oraz wierni zmarli:

Albina, Zofia, Jan, Karol Poparda, Marek, Stanisław, Grzegorz Warzecha, Władysława Tokarz, Stanisława Kozielec, Emilia Nawrocka; Rozalia, Piotr, Wojciech Mróz, Władysława Durałek, Rozalia, Jan, Stanisław Lizoń, Antonina, Tomasz Biel; Antoni, Krystyna, Jan Kozik, Michał, Wiktoria, Teresa Tokarz, Kazimierz Hyclak, Maria Hajduk; Anna, Piotr, Józef, Jan Surma, Karol Tokarz, Zofia, Józef Kołodziej; Marcin, Małgorzata, Wincenty, Piotr, Tomasz, Maria Kozik, Józef, Katarzyna Owsianka; Aniela, Piotr Stec, Tekla, Jan, Rozalia Grońscy; Andrzej, Weronika Babik, Michał, Karolina Kołodziej, Maciej, Bronisława Łatka, Tomasz Wyrostek; Anna, Jakub Nieć, Karolina, Józef, Tomasz Kozik, Maria, Stanisław, Jan, Julian Rzepiel; Anna, Jan Bieryt, Antonina, Tomasz, Biel, Tomasz Mróz, Aniela, Józef Hejmej, Stanisław Koza; Gienek, Krystyna, Walenty Bieryt, Zofia, Roman Kołodziej, Piotr Kozik; Apolonia, Stanisław, Julia Surma; Katarzyna, Piotr, Stanisław, Petronela Gałysa; Jakub, Zofia Jaworscy, Roman, Zofia Kołodziej; Bronisława, Franciszek Łabuda, Stanisław, Józef Hebda; Stanisław, Zofia, Piotr, Adam Bodziony, Dariusz Serafin; Rozalia, Maria, Józefa, Franciszek, Stanisław Czelusta, Wojciech Rzepiel; Franciszek, Stefania, Józef Surma, Irena Cudzich, Stanisław, Anna Janczura; Julia, Roman Lizoń, Janina, Piotr Salwiczek, Władysław, Karol, Jan, Agata Kołodziej; Elżbieta, Józef Podobińscy, Piotr, Krystyna, Jan, Antoni Kozik, Walenty, Gienek Bieryt; Karolina, Józef, Tomasz Kozik; Antoni, Józefa Klimek, Józef, Julia Koza; Jan, Marek Gałysa, Władysława Wiercioch; Jan, Janina Psonak, Maria, Jan, Zenon Stec; Rozalia Kulas, Stanisław Surma, Jakub Stec; Stanisław Kołodziej, Leon, Aniela Kołodziej; Barbara Bieryt, Józef, Jan, Eugeniusz Tokarz; Maria, Jan, Kamil Pierzchała, Irena, Józef Lizoń; Stanisława, Sylwester Mrozek, Zofia, Jan Tokarz; Ludwik, Anastazja Sajdak, Maria, Michałek Pękala; Ignacy, Weronika, Antoni, Wiesław, Kazimierz Kozik; Józef Groński, Jan Warzecha; Stefania, Jan Majerscy; Stanisław Bieryt; Rozalia, Bronisław Klimek; Józef, Anna Chochorowscy; Maria, Stanisław, Jan Cebula; Antoni, Agnieszka, Józef Klag; Katarzyna, Stanisław Warzecha; Władysław, Józef, Adam Poparda; Maria, Józef Tomasiak, Tomasz, Jan, Stanisław Gawrońscy; Maria Biel, Stanisław, Feliks, Maria Nowak, Kunegunda Klag; Józef Poparda; Stanisław Nowak; Fryderyk Bugajski; Stanisław Warzecha; Maria, Tomasz Kozik; Aleksander Jasiurkowski; Antoni, Stanisław Cebula; Apolonia, Wincenty Kozik; Antoni Majerski i jego rodzice; Katarzyna, Waleria, Piotr Owsianka, Kamil Pierzchała, Natalia, Franciszek, Józef Podobińscy, Krystyna, Piotr, Jan, Anna, Michał Kozik; Julia, Michał, Ludwika Obrzud, Franciszka, Szymon, Władysław Kozik, Helena Bednarz, Józef Poparda; Stanisława, Józef, Jan, Waleria, Stanisław Surma, Weronika, Stefan Pajor, Kunegunda, Franciszek Gromala, Bronisława Łatka; Filip, Władysława, Alfred Grońscy, Franciszka, Wincenty, Władysław, Antoni, Stanisław, Alojzy Bieryt, Janina, Stanisława Tokarczyk; Wojciech, Franciszka, Władysław, Józef Klimeccy, Rozalia Poparda; Władysław, Klementyna Borzęccy, Julia Jurkiewicz, Teofil, Zofia, Stanisław Bodziony; Genowefa Wyrostek; Franciszka, Wojciech Poparda, Rozalia, Maria, Stanisław Mastalerz, Teresa, Tomasz Klimek, Aniela, Jan Szafraniec; Władysława Tokarz, Grzegorz Warzecha, Mateusz Wysopal, Genowefa, Antoni Tokarz, Stanisław, Marek Warzecha; Władysław, Karol, Józef, Agata, Jan Kołodziej, Julia, Roman Lizoń, Antoni, Krystyna, Jan, Kozik, Maria Chajduk, Hilary Kiklica; Maria, Antoni, Mieczysław Kozik, Józef, Rozalia Wiśniowscy, Krzysztof, Anastazja, Wincenty Majerscy, Ks. Józef Majerski, Wiktoria, Jakub Surma; Rafał Obrzud, Janina, Stanisław, Jan, Katarzyna Kołodziej, Rozalia Słowik; Genowefa, Antoni, Władysława Tokarz, Stanisława Kozielec, Stanisław Warzecha; Antoni, Wiktoria, Józef, Stanisław, Jan, Franciszek Klag, Marcin, Małgorzata, Wincenty, Piotr, Tomasz, Maria Kozik; Eleonora, Stanisław Jasiurkowscy, Maria Turaj; Janina, Józef Job, Danuta Bulanda, Bożena, Jan Majerscy; Andrzej, Maria, Józef Psonak, Wojciech, Łucja, Leon Tokarz; Wiktoria. Józef Skawińscy, Tomasz Kozik, Maria Jasiurkowska; Helena, Józef, Krzysztof Kołodziej, Tadeusz, Anna, Wojciech Bieryt; Stefan Majerski, Władysława Chlebny, Karol, Wojciech, Józef Tokarz; Maria, Stanisław Majerscy, Helena Owsianka; Anna, Szymon Surma, Maria, Franciszek Kozik, Antoni Poparda, Łukasz Orzechowski, Antonina, Michał, Bożena, Jan, Józefa Majerscy, Salomea, Filip, Stanisław Słowik, Maria, Feliks Szczepaniak; Kazimiera, Alojzy, Franciszka, Wincenty, Antoni, Władysław Bieryt, Antonina, Andrzej Majerscy, Antoni Cebula; Marcin, Wiktor, Antoni, Rozalia, Teresa, Elżbieta, Maria, Jan, Józef, Stanisław, Władysława Klimek, Józef, Katarzyna, Zofia, Wojciech, Jan Ślaz, Antoni Owsianka; Maria, Józefa, Marcin Pinkiewicz, Karolina, Tomasz Ślaz, Katarzyna, Piotr Kozik, Tekla, Antoni Trzajna, Anna Bąk, Wiktoria, Jan, Władysław Myjak; Stefan, Karolina, Franciszek Majerscy, Salomea, Władysław Pawlikowscy, Karol, Zofia, Jan Tokarz, Anna, Piotr Surma

Módlmy się:

 

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom udział w jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen                                                                                                                                                                                  Aktualizacja 02.12.2018r.