Wypominki 2017/2018 Kaplica w Brzynie

Wypominki 2017/2018 Kaplica w Brzynie

Miłosierdziu Bożemu i naszym modlitwom polecają się zmarli ś.p. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne pochodzący i pracujący w parafii, fundatorzy i budowniczy kościoła i kaplicy oraz wierni zmarli:

Stanisław Psonak, Leon, Aniela, Kołodziej, Stanisława, Jan Hebda, Stanisława, Józef, Jan, Waleria Surma, Bronisława Łatka, Weronika, Stefan Pajor, Kunegunda, Franciszek Gromala; Anna, Jakub Nieć, Karolina, Józef, Tomasz Kozik, Maria. Stanisław, Jan, Julian Rzepiel; Piotr, Katarzyna, Stanisław, Petronela Gałysa; Weronika, Ignacy Kozik, Wiesław, Kazimierz, Antoni Kozik; Józef Poparda; Władysław, Józef, Adam Poparda; Aniela. Piotr Stec, Tekla, Jan, Rozalia Grońscy; Katarzyna, Waleria, Piotr Owsianka, Kamil Pierzchała, Janina Ziemska, Natalia, Franciszek, Józef Podobińscy, Krystyna, Piotr, Jan, Anna, Michał Kozik; Antoni, Krystyna Kozik, Kazimierz Hyclak, Maria Hajduk; Józef, Maria Tomasiak, Tomasz, Jan Gawroński; Julia, Roman Lizoń, Janina, Piotr Salwiczek, Władysław Kołodziej i zmarli z jego rodziny; Maria, Piotr Łatka; Antoni, Wiktoria, Józef, Jan, Franciszek Klag, Marcin, Małgorzata, Wincenty, Piotr, Tomasz, Maria Kozik; Rozalia, Bronisław Klimek; Ludwik, Anastazja Sajdak, Maria, Michał Pękala; Piotr, Anastazja Kiklica; Eugeniusz, Krystyna, Walenty Bieryt, Roman, Zofia, Stanisław Kołodziej, Piotr Kozik; Maria, Antoni, Wojciech Kozik, Antoni Gromala; Rozalia, Józef Wiśniowscy, Maria, Antoni Kozik; Wincenty, Apolonia Kozik; Marcin, Małgorzata, Wincenty, Tomasz, Maria, Piotr Kozik, Józef, Katarzyna Owsianka; Michał, Julia Obrzud, Szymon, Franciszka, Władysław Kozik, Helena Bednarz; Franciszka, Wojciech Poparda, Rozalia, Maria, Stanisław Mastalerz, Teresa, Tomasz Klimek, Aniela, Jan Szafraniec; Michał, Emilia Owsianka, Józef Sopata; Stanisław Bieryt; Roman, Anna, Władysława, Józef, Jan Majerscy; Katarzyna, Jan Gałysa; Józef Groński, Jan Warzecha; Bronisława, Franciszek Florian, Małgorzata, Antoni Florian, Zofia Sowa, Władysława, Józef Potoniec, Stanisław Zbozień, Bronisław Podobiński, Józef Niemiec; Zofia, Albina, Jan, Karol Poparda, Marek, Stanisław, Grzegorz Warzecha, Władysława Tokarz, Stanisława Kozielec, Emilia Nawrocka; Anna, Piotr, Józef Jan, Paweł Surma, Karol Tokarz, Zofia, Józef Kołodziej; Antonina, Tomasz, Maria, Michał Biel, Anna, Jan, Tadeusz, Stanisław Bieryt, Maria, Wojciech Szewczyk. Tomasz Mróz, Aniela, Józef Hejmej; Rozalia, Piotr, Wojciech Mróz, Julia Sajdak, Władysława Bawołek, Aniela, Jan, Stanisław Lizoń, Tomasz Biel, Elżbieta, Ignacy Hebda; Władysława, Antoni, Genowefa Tokarz, Stanisław Warzecha, Stanisława Kozielec; Stanisław Apolonia, Julia Surma; Wojciech, Franciszka, Władysław, Józef, Rozalia Klimeccy; Barbara Bieryt, Józef, Jan, Eugeniusz Tokarz; Jan, Janina Psonak, Jan, Maria, Zenon Stec; Jan, Marek Gałysa, Władysława Wiercioch; Bronisława, Franciszek Łabuda, Stanisław, Józef Hebda; Rozalia Kulas, Stanisław Surma, Jakub Stec; Franciszek, Stefania Surma, Irena Cudzich, Anna, Stanisław Janczura; Władysława, Genowefa, Antoni Tokarz, Grzegorz Warzecha, Mateusz Wysopal; Władysława, Jolanta, Anna, Filip, Alfred Grońscy, Janina, Stanisława, Józef Tokarczyk, Genowefa, Józef Wyrostek, Kazimiera, Franciszka, Wincenty, Alojzy, Władysław, Stanisław, Antoni Bieryt; Elżbieta, Józef Podobińscy, Piotr, Krystyna, Jan, Antoni Kozik, Antoni, Gienek Bieryt; Józef Kołodziej, Władysław Pasiud; Antoni, Agnieszka Walkowscy, Józef Klag; Józef, Rozalia Duda, Andrzejek Klag; Jan Deptuła, Józef, Teresa Krauze; Irena, Józef Lizoń, Maria, Jan Pierzchała; Wiktoria, Józef Skawińscy, Tomasz Kozik, Maria Jasiurkowska; Stanisław, Jan, Zofia Tokarz, Stanisława, Sylwester Mrozek; Zofia, Stanisław, Adam, Piotr Bodziony; Kazimiera, Alojzy, Franciszka, Wincenty Bieryt, Antoni Cebula, Antonina, Andrzej Majerscy; Anna, Szymon Surma, Maria, Franciszek Kozik, Antoni Poparda, Łukasz Orzechowski, Michał, Antonina, Jan, Bożena Majerscy, Stanisław Słowik, Maria, Feliks Szczepaniak, Wiktoria, Jakub, Władysław Surma, Ks. Józef Majerski, Katarzyna, Stanisław Dziedzic, Stanisław Bocheński; Władysław, Karol, Józef, Jan, Agata Kołodziej, Antoni, Krystyna Kozik, Maria Hajduk, Hilary Kiklica, Julia, Roman Lizoń; Antonina Biel, Antoni, Stanisław Cebula; Eleonora, Stanisław Jasiurkowscy, Maria Turaj; Maria, Tomasz Kozik; Maria, Andrzej, Józef Psonak, Łucja, Wojciech Tokarz; Maria, Stanisław Majerscy, Helena Owsianka; Władysława, Klementyna, Anna, Ludwik Borzęccy, Julia Jurkiewicz, Stanisław, Teofila, Zofia Bodziony; Janina, Józef Job, Danuta Bulanda, Bożena, Jan Majerscy; Bronisław, Marcin, Agata, Kozik, Maria, Stanisław, Jan Cebula; Marcin, Antoni, Rozalia, Maria, Teresa, Elżbieta, Stanisław, Jan Józef, Władysława Klimek, Władysława Konar, Józef, Katarzyna, Jan, Wojciech Ślaz, Antoni Owsianka; Rozalia, Maria, Józefa, Stanisław, Franciszek Czelusta, Wojciech Rzepiel; Franciszek, Magdalena, Jan, Stanisław Grońscy;