KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY (KSM)
IM. ŚW. JANA PAWŁA II

To przede wszystkim wspólnota ludzi młodych, którzy pragną poznawać Boga i pogłębiać swoją wiarę. Poprzez wspólne spotkania i zamyślenia nad Słowem Bożym, staramy się zacieśniać naszą relację z Panem Bogiem a także między sobą. Czas poświęcony dla Pana Boga i dla drugiego człowieka nigdy nie jest czasem straconym. Dlatego w naszej wspólnocie liczy się otwartość, życzliwość, współpraca, zaufanie a przede wszystkim skupienie uwagi na Bogu, który stoi w centrum naszych spotkań, naszych wspólnych inicjatyw i działań, bez Którego nasze spotkania nie miały by sensu.

Obecnie Grupa KSM-u liczy 49 członków.

Opiekun grup: Ks. Mateusz Odziomek

!!! MŁODY CZŁOWIEKU !!!

Jeśli chcesz wspólnie z nami modlić się poprzez rozważanie Pisma Świętego, pogłębić swoją wiarę i przyjaźń z Panem Bogiem a także aktywnie uczestniczyć w  wydarzeniach życia parafii to dołącz do nas! Nigdy nas nie będzie za dużo! Im więcej ludzi chwali Boga, tym większa jest Jego i nasza radość!