Służba Boża pełniona przez ministrantów

w Parafii Narodzenia NMP w Jazowsku

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

 

Rano

1.  ……………

 

2.  ……………

 

3.  ……………

Wieczorem

1.  Majerski

   Sebastian

2.  Proński

   Kamil

3.  …………

 

 

Rano

1.  ……………

 

2.  ……………

 

3.  ……………

Wieczorem

1.  Pomietło

    Bartłomiej

2.  Plata

    Dominik

3.  Słowik

    Mateusz

 

Rano

1.  Duda

   Arkadiusz

2.  ……………

 

3.  ……………

Wieczorem

1.  Stawiarski

    Marcin

2.  Warzecha

    Michał

3.  Owsianka

    Marcin

Czwartek

Piątek

Sobota

 

Rano

1.  Haza

    Miłosz

2.  ……………

 

3.  ……………

Wieczorem

1.  Majerski

    Karol

2.  Majerski

    Krzysztof

3.  Matusiewicz

    Marcin

4.  Madziar

    Karol

 

Rano

1.  ……………

 

2.  ……………

 

3.  ……………

Wieczorem

1.  Kłak

    Marcin

2.  Majerski

    Kacper

3.  Mróz

    Mateusz

4.  Plata

    Przemysław

 

Rano

1.  ……………

 

2.  ……………

 

3.  ……………

Wieczorem

1.  Hebda

    Kamil

2.  Hebda

    Krystian

3.  ……………

 

4.  ………........

 

 

Aktualizacja 20.09.2012r

 

 

Służba Boża

pełniona przez Lektorów

w Parafii Narodzenia NMP

w Jazowsku

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

 

Rano

1.   Dutka

    Mateusz

2.   …………....

 

3.   …………....

Wieczorem

1.   Dychała

    Sylwester

2.   Proński

    Sebastian

3.   Hilger

    Adrian

 

Rano

1.   Cebula

    Bartosz

2.   Bieryt

    Michał

3.   …………

Wieczorem

1.   Bugajski

    Marcin

2.   Kowalik

    Sebastian

3.   …………

 

Rano

1.   Klimek

    Daniel

2.   ……………

 

3.   ……………

Wieczorem

1.   Klimek

    Janusz

2.   …………...

 

 

3.   …………...

Czwartek

Piątek

Sobota

 

Rano

1.   Haza

    Jarosław

2.   Madziar

    Piotr

3.   ……………

 

Wieczorem

1.   Warzecha

    Kamil

2.   Turek

    Wojciech

3.   ……………

 

4.   ……………

 

Rano

1.   Madziar

    Marcin

2.   Owsianka

    Karol

3.   Talarczyk

    Rafał

Wieczorem

1.   Gomółka   

    Krzysztof

2.   Kaim  

    Przemysław

3.   Madziar

    Michał

4.   Wielosik

    Marcin

 

Rano

1.   Majerski

    Adam

2.   Stolarski

    Adam

3.   ……………

 

Wieczorem

1.   Kałuziński

    Paweł

2.   Madziar

    Krzysztof

3.   Majerski

    Bartłomiej

4.   ……………

 

Aktualizacja 14.09.2012r.